Szkoła Językowa Katowice - ProEdukacja Kursy Szkolenia

Wakacyjny Kurs Konwersacji Językowych

ulotka_wakacje.png

WAKACYJNY KURS KONWERSACJI ONLINE
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO !

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !

TERMINY: LIPIEC, SIERPIEŃ, WRZESIEŃ 2023r.

SZCZEGÓŁY POD NUMEREM TELEFONU: 535888552 LUB MAILOWO: szkolenia@proedukacja.edu.pl

O nas

Szkoła językowa Katowice ProEdukacja to najlepszy sposób na zdobycie umiejętności językowych oraz poznanie wybranego języka obcego, lub też kilku języków jednocześnie. W dzisiejszych czasach, kiedy świat pędzi w kierunku globalizacji, znajomość przynajmniej jednego języka obcego staje się koniecznością w drodze do kariery. Dlatego naukę rozpoczynają już dzieci w wieku przedszkolnym. Kursy językowe są również chętnie wybierane przez osoby starsze, którym język przydatny jest chociażby do podróżowania czy poznawania świata. Znajomość przynajmniej jednego języka obcego staje się więc swoistą normą, dlatego nauka francuskiego czy też profesjonalny kurs angielskiego to jedne z najczęściej wyszukiwanych haseł w wyszukiwarkach internetowych. ProEdukacja daje możliwość nauczenia się najbardziej popularnych języków obcych pod okiem profesjonalnych i rzetelnych lektorów, którzy potrafią przekazać wiedzę oraz profesjonalnie poprowadzić kurs angielskiego w Katowicach.

Ze względu na bardzo duże zapotrzebowanie, Szkoła ProEdukacja w Katowicach oferuje naukę wielu innych języków, i nie jest to tylko język angielski. W ofercie szkoły językowej znajdują się takie języki jak francuski, rosyjski, hiszpański bądź też niemiecki. Ze względu na rosnące zainteresowanie nauką języków obcych wśród rodziców odnośnie ich dzieci, ProEdukacja uruchomiła również specjalną ofertę obejmującą kurs angielskiego dla dzieci w Katowicach. Oferta ta kierowana jest do dzieci i ich rodziców, którzy chcą wprowadzić swoją pociechę w świat nauki języków i jednocześnie dobrej zabawy. Kurs ten organizowany jest w sposób innowacyjny, nie tylko poprawiając efektywność nauki dziecka, ale również powodując radość płynącą z poznawania nowych słówek czy wyrażeń. ProEdukacja wyprzedza inne szkoły językowe, ponieważ stawia przede wszystkim na wysoką jakość nauki oraz jej intensywność. Zarówno nauka angielskiego, jak również nauka francuskiego bądź każdego innego języka odbywa się w sposób rzeczowy i obejmuje podstawy, jak również zaawansowane zagadnienia. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych wykładowców, czyli osoby, które potrafią skutecznie i efektywnie zarazić miłością i pasją do nauki języków obcych.

Szkoła językowa ProEdukacja uruchomiła możliwość zapisania się na kurs rosyjskiego lub każdego innego języka przez Internet. Jest to bardzo wygodne i komfortowe dla kursantów rozwiązanie. Każdy, kto tylko zechce spróbować swoich sił może uczęszczać na zajęcia, natomiast rolą wykwalifikowanej kadry jest dopasowanie poziomu kursanta do ogólnego poziomu grupy. ProEdukacja specjalnie dla pracowników, których praca opiera się o delegacje lub też o kontakt z osobami spoza granicy kraju, przygotowała specjalny kurs business english. Jest to kurs doszkalający, poprawiający umiejętności językowe, szlifujący umiejętność posługiwania się językiem angielskim oraz kształcący w końcowym zakresie. Kurs ten pozwoli poprawić niedoskonałości językowe, doszlifować nabyte umiejętności oraz poznać język angielski w ścisłym zakresie biznesowym.

Bardzo szeroka oferta kursów ProEdukacja, profesjonalni wykładowcy, nauka, która bawi i jednocześnie kształci, to najważniejsze zalety naszej szkoły językowej. Profesjonalizm i rzetelność to cechy charakterystyczne i gwarantujące wysoki poziom kształcenia. Dzięki możliwości wyboru pomiędzy takimi językami jak angielski, francuski, niemiecki czy też hiszpański, każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie. Zajęcia prowadzone są w bardzo dogodnych godzinach, natomiast zaliczenie kursu gwarantuje przede wszystkim otrzymanie poświadczającego umiejętności językowe dyplomu. Dodatkowo, ProEdukacja jako szkoła przyjazna kursantom w każdym wieku, prowadzi aktywnie kursy dla osób starszych oraz dla tych najmłodszych. Bogaty program nauczania i nowoczesne rozwiązania w zakresie nauki, to gwarancja sukcesu. Warto więc zainwestować w siebie, nauczyć się nowego języka obcego lub podszlifować dotychczas zdobyte umiejętności językowe, poznać swoje możliwości i otrzymać najlepsze możliwe wykształcenie językowe, które zagwarantuje pewny start w życiu zawodowym, lepsze i zdecydowanie większe możliwości oraz rzecz jasna pewność siebie w kontaktach z obcokrajowcami.